Co nas wyróżnia?

Na naszych kursach poznasz nie tylko język, ale i kulturę, tradycje i muzykę latynoską!

Naszym celem jest nauczanie języka z jednoczesnym odkrywaniem różnorodnego i pełnego kolorów świata latynoskiego.

język portugalski wrocław

Doświadczeni lektorzy z wyższych uczelni wrocławskich!

Nasza kadra to doświadczeni nauczyciele, którzy z pasją przekazują swoją wiedzę.

Nowość! Kursy dla wyjeżdżających na Erasmusa lub na wakacje do Hiszpanii lub Portugalii!

Jako pierwsi wprowadziliśmy kursy, które mają na celu przygotowanie uczestników do wyjazdu do Hiszpanii lub Portugalii tak aby mogli poradzić sobie w prostych sytuacjach i zadać podstawowe pytania. Jest to również kurs, który pomoże Wam zrozumieć różnice kulturowe i dowiedzieć się, co warto zobaczyć w tych krajach.

Hiszpański nie tylko z Hiszpanii, ale i z Ameryki Łacińskiej!

Uczymy nie tylko języka hiszpańskiego z Hiszpanii, ale i z Ameryki Łacińskiej.

hiszpański dla dzieci wrocław

Kursy języka portugalskiego!

Jako jedni z nielicznych we Wrocławiu uczymy języka portugalskiego i jako JEDYNI przygotowujemy do egzaminu Instituto Camoes z tego języka. Nasi nauczyciele to doświadczeni dydaktycy, którzy indywidualnie podchodzą do każdego ucznia.

Nowość! Poznajemy Wrocław po hiszpańsku i portugalsku!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowość „Poznajemy Wrocław po hiszpańsku i portugalsku”. W związku z posiadaniem licencji przewodnika miejskiego oferujemy zajęcia w plenerze, gdzie w danym języku odkrywamy nieznane zakątki, historie i legendy wrocławskie.

Zajęcia z języka hiszpańskiego dla dzieci!

Jako jedni z pierwszych we Wrocławiu wprowadziliśmy zajęcia z języka hiszpańskiego dla dzieci od I do VI klasy podstawowej. Rozpoczęcie nauki w wieku nawet przedszkolnym to duża szansa, że dziecko będzie dwujęzyczne. Przełamuje to również wewnętrzne bariery dziecka a poza tym jest wyśmienitą zabawą.

ZAPRASZAMY!

A JEŚLI DO TEJ PORY NIE ZDECYDOWAŁEŚ SIĘ DO NAS ZADZWONIĆ TO PRZECZYTAJ DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO I PORTUGALSKIEGO?

1. Po hiszpańsku mówi 400 milionów ludzi a po portugalsku 200 milionów, co daje razem 600 milionów czyli 10% populacji ziemskiej.

2. Po hiszpańsku mówi się, poza Hiszpanią, w prawie całej Ameryce Łacińskiej, w Stanach Zjednoczonych, na Filipinach, w Gwinei Równikowej. Jest językiem oficjalnym w 21 krajach i jest na trzecim miejscu pod względem ilości osób mówiących tym językiem na świecie, po chińskim i angielskim.

3. Po portugalsku mówi się nie tylko w Portugalii, ale też w Brazylii, Angoli, na Wyspach Zielonego Przylądka, w Gwinei-Bissau, Mozambiku, na Wyspach Książęcych i Św. Tomasza, w Timorze Wschodnim i w Makau. Jest językiem oficjalnym w 8 krajach i jest na ósmym miejscu pod względem ilości osób mówiących tym językiem na świecie.

4. Hiszpania i Portugalia to dobry i dostępny cel podróży.

5. Warto poznać ich kulturę, muzykę czy spróbować ich kuchni.

6. Warto dobrze wymawiać nazwiska portugalskich czy hiszpańskich piłkarzy.

7. Warto zrozumieć to, co śpiewa Mariza lub Chambao.

ZDECYDUJ SIĘ JUŻ DZIŚ A ZOBACZYSZ, ŻE ŻYCIE NABIERZE KOLORÓW, LATYNOSKICH KOLORÓW!!!