Kadra

 

W naszym centrum pracują wykwalifikowani nauczyciele z doświadczeniem w nauczaniu dorosłych, studentów, młodzieży i dzieci. Są to osoby, które skończyły filologię romańską ze specjalnością hiszpańską lub portugalską, mieszkały w tych krajach, kochają ten języka i kulturę – ich pasją jest przekazywanie wiedzy na ten temat. Są to nauczyciele, którzy pracowali lub wciąż pracują na wrocławskich uczelniach wyższych. No i oczywiście wykwalifikowani native speakerzy.

 

HISZPAŃSKI

 

Agnieszka Korobczak-Dominguez

 

Agnieszka Korobczak-Dominguez

Urodzona we Wrocławiu. W 2002 roku ukończyła studia filologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim w zakresie filologia romańska – profil hiszpański i portugalski. Od 2004 roku naucza języka hiszpańskiego i portugalskiego w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Wrocławskiego. W 2007 roku ukończyła studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego do nauczania języka hiszpańskiego w Centrum Edukacji Nauczycielskiej. Odbyła liczne stypendia w Hiszpanii i Portugalii, podróżowała po Meksyku, Gwatemali, Hondurasie, San Salvadorze, Nikaragui, Kostaryce i Panamie. Ostatnio pracowała siedem miesięcy na Kubie jako pilot i rezydent biura podróży. Od dwóch lat pracuje także jako przewodnik miejski po Wrocławiu.

Szalona, uśmiechnięta i wymagająca!!

 

 

Israel Dominguez Pimienta- dzieci

Israel Dominguez Pimienta

Urodzony na Kubie, od 1998 nauczyciel tradycyjnej muzyki kubańskiej dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Otrzymał wiele nagród na szczeblu wojewódzkim i państwowym. Jest nauczycielem wszechstronnym, potrafiącym udzielić lekcji z gry na gitarze, pianinie, śpiewu w chórze, czytania z nut, teorii muzycznej jak i solfeżu. Posiada przygotowanie pedagogiczne i ukończył wiele kursów, które pozwoliły mu na podniesienie swoich kwalifikacji i umożliwiły poszerzenie spektrum zajęć muzycznie kreatywnych w Domu Kultury w San Luis, Pinar del Río na Kubie. Stworzył również wiele dziecięcych i młodzieżowych grup muzycznych, które występowały na różnych festiwalach i w różnych przedsięwzięciach kulturalnych.

Latynos! Czy trzeba dodać coś więcej?

 

 

Klaudia Bentkowska

PORTUGALSKI

 

Alina Przybyła

Alina Przybyła

Urodzona we Wrocławiu. W 2001 roku ukończyła studia filologiczne na Uniwersytecie Wrocławskim w zakresie filologia romańska – profil hiszpański i portugalski. Od 2002 roku naucza języka hiszpańskiego i portugalskiego (Akademia Ekonomiczna, Szkoła Języków Obcych „Lektor”, Szkoła Języków Obcych „Demostenes”). Odbyła liczne stypendia w Hiszpanii, a w Portugalii mieszkała i pracowała ponad 4 lata. Codzienny kontakt z językiem portugalskim sprawia, że jest ona jedynym ekspertem w swoim rodzaju. Zna od podszewki Portugalię, jej język, realia, atrakcje turystyczne i zwyczaje.

Pracuje z pasją i zaangażowaniem!

 

copyrights Color Latino 2010

realizacja: www.pe2.pl